BiA-Tac

Bren 2 dla Pakistanu?

POF negocjuje z CZ kwestie rozpoczęcia produkcji czeskiej broni w Pakistanie. Oznaczać to może wybór konstrukcji rodziny Bren 2 jako następców G3A3/P4 i typ 56.

czytaj więcej

Więcej L119A2 dla Brytyjczyków

Brytyjczycy zdecydowali się na zwiększenie zamówień na 5,56-mm karabinki automatyczne Colt Canada L119A2. Broń używana jest głównie przez komandosów.

czytaj więcej

Hełmy z Maskpolu dla SG

PSO Maskpol z Konieczek dostarczy do Straży Granicznej tysiąc hełmów kuloodpornych HP-04/SG w najnowszym kamuflażu tej służby.

czytaj więcej

Kabura Taser X2 RTI

G-Code wprowadza do sprzedaży kaburę na paralizator Taser X2

czytaj więcej

Limitowany ZT 0801BRZ

Zero Tolerance wprowadza na rynek nóż składany 0801BRZ.

czytaj więcej

Cywilny MSBS-5,56

Planowane na 2017 zakończenie badań kwalifikacyjnych wojskowego karabinka MSBS-5,56, budzi pytanie, kiedy pojawi się jego samopowtarzalna odmiana na rynek cywilny i jakie zmiany zostaną w niej wprowadzone?

czytaj więcej

Uzkon UNG-12

Uzkon ujawnił nowy model strzelby samopowtarzalnej UNG-12 skonstruowanej w układzie bezkolbowym.

czytaj więcej

BLE Alpha od ICS

Tajwański ICS wprowadził do oferty pierwszą replikę pistoletu samopowtarzalnego BLE Alpha.

czytaj więcej

Opinel Explore No. 12

Francuski producent tradycyjnych noży składanych, wprowadza na rynek kolejny model z polimerową rękojeścią

czytaj więcej

IWA 2016: Nowy magazynek G&G do ASG

G&G zaprezentował podczas targów w Norymberdze nowy typ magazynka o regulowanej pojemności do replik airsoftowych na kulki 6 mm.

czytaj więcej

Przekazanie armat do MWL

W Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy odbyło się dzisiaj uroczyste przyjęcie sprzętu artyleryjskiego, związanego z historią Wojska Polskiego. Armaty odzyskano dzięki zabiegom MSZ w Norwegii i Finlandii.

czytaj więcej

Drugi Mors w Polsce!

27 czerwca w siedzibie Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie miało miejsce uroczyste przekazanie pozyskanego z Węgier 9-mm pistoletu maszynowego wz. 39 Mors.

czytaj więcej

Wyposażenie

Kabura Taser X2 RTI

Wyposażenie, 13 października 2016
Autor:

G-Code wprowadza do sprzedaży kaburę na paralizator Taser X2. Urządzenie to wystrzeliwuje diody na odległość do 4,6 m i razi napastnika ładunkiem elektrycznym..

W porównaniu do innych konstrukcji, kabura G-Code nie zaskakuje futurystycznymi kształtami. Tu stylistyka jest bardziej utylitarna

Kaburę X2 RTI wykonano z termoplastycznego Kydexu. Bezpieczne przenoszenie zapewniają dwa zabezpieczenia. Pierwszym jest sprężynujący mechanizm odpowiadający za docisk urządzenia do ściany korpusu. Drugim jest uchylny kaptur okrywający tylną część paralizatora X2. Wyposażono go w sprężynowy mechanizm zwolnienia uruchamiany przyciskiem.

Producent zastosował to samo mocowanie co w kaburach pistoletowych. Pozwala to mocować X2 RTI na szerokiej gamie uchwytów montażowych i wykorzystać elementy już posiadane / Zdjęcia: G-Code

 G-Code oferuje wersje korpusu dla prawo i leworęcznych strzelców, w jednym z czterech kolorów: czarnym, zielonym, piaskowym lub szarym. Do kabury należy dokupić system mocowania z oferty producenta.


Galeria